אודות המשרד

"החיים הם לא הכל שחור או לבן הגישה שלי בתיקים הנה חשיבה שהיא קצת אחרת, לראות את הבן אדם ולא את התיק, ללמוד את הרקע שלו, מה עומד מאחוריו, להיות אוזן קשבת, לתמוך ורק אז להבין וללמוד את האסטרגיה של התיק כדי להגיע לניצחון"

אני לורן קוסאשוילי ואני עורכת דין למעלה מ 15 שנים. בוגרת תואר ראשון LLB  ובוגרת תואר שני LLM  במסלול ייחודי של הליך שפיטה מאוניברסיטת חיפה.

אני מגשרת מוסמכת ונוטריון.  

במהלך 15 שנות ניסיוני עבדתי במשרדים הבכירים והמוכרים בצפון, בהם למדתי וצברתי ידע רב, עם התמחות בכל תחומי הפעילות בהם משרדי עוסק שהינם הדין האזרחי – לשון הרע, חוזים, תאונות דרכים, נזיקין, נזקי רכוש , צד ג' ומקרקעין. כמו"כ התמחות בכירה בחדלות פרעון והוצאה לפועל, ייצוג חייבים וזוכים בתיק הוצאה לפועל מגוונים, מביצוע פסק דין כספים, תיק שטרות/שיקים ועד גבייה של חובות לטובת נושים, הליכי הוצאה לפועל מזונות ועוד. המשרד נותן גם שירותים בכל דיני התעבורה. 

המשרד מתמחה בתחום ההוצאה לפועל, ייצוג חייבים, ביטול עיקולי משכורת, ביטול עיקול חשבון עו"ש, ביטול הגבלות, ביטול צו עיכוב יציאה מן הארץ ועוד. כמו"כ מומחיות בייצוג זוכים או נושים וגביית פסקי דין באמצעות שיטה ייחודית אותה פיתחה לורן קוסאשוילי עו"ד לצורך גביית חובות בזכות הנסיון העשיר בהליכי הוצאה לפועל וחייבים. המשרד מומחה בהליכי הוצאה לפועל מזונות ומייצג גברים ונשים כאחד, חוב מזונות, גביית חוב מזונות וניהול הליך מלא של מזונות. 

המשרד מומחה בהליכי חדלות פרעון הסדר חובות וסילוק חובות.

בנוסף המשרד פועל בשת"פ עם 2 משרדים בכירים בגאורגיה ומלווה עסקאות נדל"ן בגאורגיה, תביעות כספיות ורשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים שבוצעו בגאורגיה. חשוב מאוד להיוועץ עם עורך דין בכל הנוגע לתובענות בחו"ל ולקחת ייצוג וליווי משפטי גם מהארץ.

קצת על החיים האישיים שלי, אני ילידת ותושבת קריית מוצקין, אמא לילדה, עורכת דין בכירה למעלה מ 15 שנה והבעלים של משרד עו"ד לורן קוסאשוילי, המשרד דוגל בלב שלם ושואף להתמקד במטרה העיקרית והיא יחס אישי ללקוחו, מתן מענה וזמינות מיידית חסרת תקדים, , עזרה, ייעוץ וליווי בהליך משפטי מתחילתו ועד סופו . במשרד כל לקוח מגיע לפגישה ומבין כי המשרד עובד ב"גישה אחרת" תוך יחס אישי, מתן מענה ועזרה באופן תמידי ללא יוצא מן הכלל.  אני צועדת עם הלקוחות שלי יד ביד, עם האמינות, החוזק והיושרה שיש בי. אני מקשיבה לסיפור, לרקע האישי, מה עומד מאחורי התיק וכך מגיע לאסטרטגיה של ניהול הליך הלקוחות שלי יודעים שיש מי שיוביל אותם לדרך הנכונה ולהצלחה, ללא קושי ומבלי לפחד מהתוצאה, בביטחון מלא.

כתבו עלי בעיתון

לורן קוסאשוילי עורכת דין