המלצות

מוריד בפנייך את הכיפה

לורן היקרה , הגעתי אלייך לא קטן אמונה אלא חסר אמונה.

אני חובש כיפה והנה אני מוריד אותה בפנייך. הגעתי אלייך עם תיק פלת"ד וחומר דל, הבטחת לי תוצאות , אבל לא האמנתי באיזה סדר גודל. השגת לי פיצוי מעל לכל מה שציפיתי. תודה רבה לך ואמליץ עלייך בחום רב

לקוח מרוצה

לקוחה מרוצה

עו"ד לורן האלופה ייצגה אותי בהליך גישור בהצלחה

עו"ד לורן ייצגה אותי בנעימות ומקצועיות, סייעה לי לקבל מה שמגיע לי
במהירות ותוך מיצוי כל הזכויות שמגיעות לי

הוציאה לי פיצוי גבוה ביותר

פניתי ללורן קוסאשוילי עורכת דין אחרי תאונת דרכים שעברתי, עם פציעות. היא טיפלה בתיק מול חברת הביטוח והוציאה לי פיצוי גבוה ביותר, לא האמנתי שזה הסכום שאקבל מחברת הביטוח. לורן טיפלה בי בסובלנות, עם יחס אישי וחם, ייעצה לי לאורך כל הדרך וגם הביאה תוצאה מאוד יפה. תודה רבה לך.

הצליחה לבטל לי את כתב האישום

אני רוצה להמליץ על עורכת דין לורן, אני נהג מונית וזו הפרנסה שלי. הגישו נגדי כתב אישום לאחר שפקח נכנס אליי למונית ולא הוצאתי לי חשבונית. עורכת דין לורן לא ויתרה והצליחה לבטל לי את כתב האישום וטיפלה בכל התיק מול משרד התחבורה ובבית המשפט. מקצוענית

האנושיות שיש בך והטיפול המסור אין כמותו

אלופה ומקצועית מס' 1 האנושיות שיש בך והטיפול המסור אין כמותו. את נכס . אני רוצה להודות לך אישית על כל העזרה התמיכה והליווי לאורך כל התיק שלי, מתחילתו ועד סופו . באמת אין עורכי דין כמוך.

הצליחה להוציא לי בתיק תאונת דרכים פיצוי גבוה

תודה רבה ללורן קוסאשוילי עו"ד שהצליחה להוציא לי בתיק תאונת דרכים פיצוי גבוה , המקצועיות והידע שיש לה בתיקים ניכר וניחן בתוצאות. עבדתי בעברי עם סוכני ביטוח ואני מודע להצעות שמתקבלות בגין תאונות דרכים ולורן הצליחה להפתיע אפילו אותי. שאפו גדול.

עזרה לי לשקם את חיי כלכלית

אני רוצה להמליץ על לורן קוסאשוילי משרד עו"ד שעזרה לי לשקם את חיי כלכלית. הגעתי אליה עם חובות של למעלה ממיליון שקלים, עם ייעוץ נכון וליווי אישי לאורך כל הדרך הגעתי להסדר תשלומים נוח ואני סוף סוף מצליח להשתקם ולחזור למסלול. אני ממליץ עליה בגדול!

אמא גרושה שננטשה ע"י הגרוש

אני חייבת לשתף את הסיפור שלי כאמא גרושה שננטשה ע"י הגרוש שהשאיר שני ילדים ולא רואה אותם ולא משלפ מזונות, עו"ד לורן קוסאשוילי הצילה אותי ופתחה לו תיק הוצל"פ מזונות והצליחה לגבות ממנו כספים ואפילו לשלם מידי חודש מזונות שוטפים. תותחית, מנוסה, מקצועית, יחס חם ואישי, נותנת מענה בכל עת ממליצה עליה בחום.

ממליצה בחום על לורן קוסאשוילי

ממליצה בחום על לורן קוסאשוילי עו"ד, שעזרה לי לגבות חוב מזונות מהגרוש שלי שלא שילם כבר למעלה משנה. הייתי אצל עורכי דין אחרים שלא הצליחו להביא לי תוצאות ולא ראיתי כסף ולורן היחידה שעזרה לי והצליחה בשיטה שלה לגבות את הכספים. תודה רבה לך.

איפה מצאתי אותך איפה?

איפה מצאתי אותך איפה? נשמה טובה עם לב ענק יחס אישי, מקצועית שמביאה תוצאות במהירות.

אין עליך ועל הנתינה והידע שלך עזרת לנו מאוד ועשית מצווה גדולה. תודה רבה .